دیوتر : برند دیوتر یک برند آلمانیِ تجهیزات و ملزومات کمپینگ، کوهنوردی، پیاده‌گردی و ورزش‌های زمستانی است که در سال ۱۸۹۸ میلادی تأسیس شد.کمپانی لوازم ورزش Deuter به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای کوله پشتی و کیسه خواب، جای خود را در میان کوهنوردان و تمام علاقه مندان به طبیعت در سراسر جهان باز کرده است. این شرکت در ابتدا کیف ها و بسته های پستی طراحی می کرد. سپس با اضافه شدن طرح های مختلف کوله ها و کیف ها و چادرها، دیوتر قدم به دنیای ورزش کوهنوردی گذاشت. جالب است بدانید که اولین صعود رخ شمالی دیواره آیگر در سال 1938 با کوله های دیوتر صورت پذیرفته است. سال های جنگ جهانی، ارتش آلمان از امکانات دیوتر در جهت اهداف نژاد پرستانه خود استفاده کرد.

محصولات دیوتر در ایران هم طرفداران بسیاری دارد و طبیعتگردان ایرانی استقبال زیادی نسبت به محصولات این شرکت نشان می دهند.در واقع این کمپانی تولید کننده محصولاتی نظیر کوله پشتی کوهنوردی، کیسه خواب، کیف کمری کوهنوردی و انواع پوشاک کوهنوردی می باشد. در سال 1972، دیوتر طراح و تولید کننده کلیه کیف های تیم المپیک آلمان بود و در سال 1984،موفق به طراحی سیستم aircomfort شد و دنیای سیستم های پشت کوله ها را متحول کرد.

شایان ذکر است که محصولات اصل دیوتر در آلمان تولید می شوند و البته تعدادی از شرکت های تولیدکننده محصولات لوازم کوهنوردی در آسیای شرق، محصولات این برند را تولید و روانه بازار کرده اند.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.