روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی ، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود . در شرایط ویژه مانند جشنواره ‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد ، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد .

توجه : مسئولیت تاخیر های به وجود آمده برای ارسال های شهرستان بصورت پست ، تیپاکس و … بر عهده کالا بت نمی باشد

کالابت با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است . در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در تهران فعال شده است ، اما به زودی کالابت شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد .

تهران :

سفارش‌ها در شهر تهران در صورتی که قبل ساعت ۱۲ ظهر ثبت شود ، در همان روز تحویل و در غیر اینصورت یک روز بعد از ثبت سفارش تحویل داده می شود  .

همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از دویست هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند .

کرج و سایر شهرستان ها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند ، ۳-۵ روز بعد وجود دارد . سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد .

نکات :

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی کالابت ، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان ، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند ، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان ( منتهی به خیابان ) تغییر خواهد کرد . دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها ، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند ، مربوط می‌شود . از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی ، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی ، اماکن تجاری ، فرهنگی یا دولتی ، اشاره کرد .

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان و در شهر تهران می‌شود .

– هزینه ارسال برای سایر شهرها براساس تعرفه پست است .

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد ، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام ، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است ، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد .

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور ، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود .

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند . بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود .
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است ، لازم است پیش از ارسال ، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، رستوران ، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل ، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است . پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است .

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://itemtracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ( سفارش‌های با مبلغ زیر ۲۰۰ هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند ) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود . در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری به کالابت اطلاع دهید .

برای ارسال کالا های حجیم و سنگین به شهرستان ها کالا به‌ صورت پس‌کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله ) ارسال خواهد شد .