تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

کالابت؛ فقط کالای اصلی

 

کالابت اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند . از آنجا که کالابت برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت ، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند ، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از کالابت خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار کالابت و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

کالابت ؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت کالابت توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم ، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند . لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند ، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و کالابت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت .

بنابراین کلیه کالاهایی که در کالابت عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت کالابت به فروش نمی‌رسد . از این رو است که کالابت اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.